Rekonstrukce budovy MŠ

O prázdninách proběhlo zateplení fasády celého objektu mateřské školy, byla vyměněna okna na půdách a ve sklepě, garážová vrata u hospodářské budovy, upraven vstupní vchod do MŠ, ve spojovací chodbě mezi dvěma budovami byl odstraněn dřevěný strop a nahrazen sádrokartonovým. V obou třídách byly nainstalovány rekuperační jednotky za účelem výměny vzduchu.  Fasáda školy je nabarvena dle grafického návrhu p. učitelek a vyzdobena obrázky broučka a berušky z čelní a vchodové strany, z boku ji zdobí strom s listy. Plot u příjezdové cesty byl nově natřen.

V současné době se dokončuje výměna střešní krytiny a podhledů, probíhá zateplování stropů na půdách, instalace hromosvodů a okapů, modernizuje se otvírání dveří pomocí audiozařízení a čipů, dokončují se stavební úpravy kolem budovy MŠ – návoz štěrku, pokládání desek. Zbývá ještě vybudovat nový chodník od vrátek k hlavnímu vchodu do MŠ.

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.zsbezdekov.info/rekonstrukce-budovy-ms/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.