header image
 

Dne 10.11. 2021 k nám zavítali studenti Střední odborné školy Dubno se svojí paní učitelkou a předvedli nám nejčastější příčiny požáru a jejich prevenci. Představili nám podrobně práci hasičů a děti se mohly obléknout do hasičské výstroje a výzbroje a vyzkoušet si, jak je to všechno ve skutečnosti těžké.

Dále studenti našim žákům vysvětlili, co to znamená evakuace a kdy a jak se na ní připravit. Děti se naučily, co všechno patří do evakuačního zavazadla.

Nakonec dětem připomněli nejdůležitější zásady bezpečnosti na silnici včetně praktických ukázek.

Hasiči 7.11.2021 Hasiči  2  7.11.2021

 

V týdnu před podzimními prázdninami jsme oslavili v kroužku, v hodinách angličtiny a s nejstaršími žáky večer za tmy anglický svátek Halloween. Děti se převlékly do strašidelných masek, aby v duchu staré keltské tradice odehnaly zlé duchy a zahrály si hry typické pro tento svátek.

Žáci 4 a 5. ročníku připravili při pracovních činnostech strašidelné občerstvení a za tmy prošli školu pouze za světla svíček. Kdo se odvážil až do ředitelny, mohl se podepsat na připravenou listinu. V tělocvičně jsme si zatancovali, zazpívali a zahráli na duchy, čaroděje, kostlivce nebo pavouky.

Děkujeme všem rodičům za pomoc při přípravě masek a občerstvení.

Halloween 10 Halloween 9 Halloween 8 Halloween 7 Halloween 6 Halloween 5 Halloween 3 Halloween 1

ÚŘEDNÍ HODINY ZŠ A MŠ BEZDĚKOV, OKRES KLATOVY,  

 PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

 27.8., 28.8., 31.8. 2020 8.00 – 10. 00 H

 V BUDOVĚ ZŠ, BEZDĚKOV Č. 38

Školní potřeby pro 2.-5. roč. ve stejném rozsahu jako předešlý rok, potřeby na VV a Pč,  ŠD (šťáva, kapesníčky), cvičební úbor, bačkory, 2 roušky v samostatných sáčcích.

https://skolakov.eu/

https://edu.ceskatelevize.cz/

https://www.matika.in/cs/

http://www.ucebnice-online.cz/

http://www.ucebnice-online.cz/

Vážení rodiče, milé děti,

na této stránce se můžete přihlásit emailem zdarma do prostředí, kde si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma interaktivní učebnice na všechny předměty.

Po zaregistrování jako student si můžete vybrat z katalogu (na dolní liště) jakoukoliv učebnici a kliknout na „vyzkoušet“. Případné dotazy na iva.koehnleinova@seznam.cz

Dne 28.1. se tři žáci ZŠ Bezděkov zúčastnili okresního kola matematické olympiády – Nela Ďurišová, Tereza Voráčková a Václav Novotný. Terza Voráčková celou soutěž vyhrála a Václav Novotný obsadil 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

16.1.2020 se účastnily 2 družstva šachistů ZŠ Bezděkov OP škol v Klatovech.

Družstvo ve složení: Filip Dundr, Anežka Nová, Vojta Dundr a Markéta Našincová se umístilo na 2.místě a postupuje do krajského kola.

Družstvo ve složení: Matyáš Opálko, Michal Mlnařík, Viktor Bárta a Josef Našinec obsadilo ve velmi silné konkurenci 5. místo.

Šachisté trénují v rámci kroužku ŠD pod vedením Ing. Vladimíra Končického nebo v Šachklubu Sokol Klatovy.

Blahopřejeme k velmi pěkným individuálním výkonům a děkujeme za reprezentaci školy.

šachy 2020 šachy 2020 1

Ve čtvrtek 23.1. se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola v přehazované v Nýrsku. Hráli velmi dobře a dokonce jsme si vysloužili pochvalu na závěrečném nástupu za kvalitní výkon. Děti vyhrály jeden zápas a dva velmi těsně prohrály a do dalšího kola jsme nepostoupili. Cestou na nádraží jsme se stavili v cukrárně a doplnili energii. Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy.

20200123_11170520200123_111725

Dne 21.11. se 5  žáků naší školy zúčastnilo přeboru v plavání. Mezi žáky ostatních škol jsme se neztratili, Máťa Opálko nepostoupil do finále opravdu jen o malý kousek. Dopoledne v bazénu si děti užily a byly rády, že mohly využít nové dovednosti získané v podzimním kurzu plavání. Naší školu reprezentovali Adam Rosa, Bára Koželuhová, Lucka Rubášová, Filip Dundr a Máťa Opálko.

IMG-20191121-WA0001